Ekonomi

Akyazı’da Gıda Organize Sanayi Bölgesi için çalışmalar hızlandı

Gıda Organize Sanayi Bölgesi’nin Akyazı’ya kazandırılması için çalışmalara hız verildi. Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ve Akyazı Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Şinasi Bayraktar’ın katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda izlenecek yol haritası belirlendi.

Akyazı’da Gıda Organize Sanayi Bölgesi kurulması için önemli adımlar atılıyor. Çevreye ve doğaya duyarlı temiz sanayiye, ilçe ve ülke ekonomisine, istihdama önemli katkı sağlayacak Gıda OSB’si ile ilgili toplantı yapıldı. Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, Akyazı Ticaret Odası Başkanı Şinasi Bayraktar, Akyazı Belediye Başkan Yardımcısı Aslan Yılmaz ve Belediye Meclis Üyesi Abdulkadir Yıldırım’ın katıldığı toplantıda OSB için yol haritası belirlendi.

Akyazı için değerli bir adım attıklarını belirten Belediye Başkanı Bilal Soykan, “İlçemizde kurmak istediğimiz Gıda OSB’si için ATSO Başkanımız Şinasi Bayraktar ve paydaşlarımızla birlikte hareket ediyoruz. Çalışmalarımıza devam edeceğiz.” Akyazı’ya ve şehrimize değer katacak bu projenin hayata geçmesi için kesintisiz.” söz konusu.

ATSO Lideri Şinasi Bayraktar, Akyazı’da Beşin OSB’nin kurulmasının değerine vurgu yaparak, “İnşallah birlik ve beraberlik içinde hareket edeceğiz ve ilçemiz için önemli olan bu çalışmayı hayata geçireceğiz.” – SAKARYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu