Haber

Başkan Tokat’tan Depremzedelere Ziyaret

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, ülkemizde 10 ilimizi etkileyen depremin ardından ilçemize yerleşen depremzedelerimizi ziyaret etti.

Milas Belediyesi ekipleriyle birlikte afet bölgesinde bulunan ve burada yapılan yardımları ve yapılan çalışmaları yakından takip eden Önder, Tokat ilçemize döndü. Milas’ta facianın yaralarını sarmak için çalışmalarını sürdüren Önder Tokat, deprem bölgesinden gelen vatandaşlarımızı bir an olsun yalnız bırakmıyor.

Ören’de pazar, taziye ve depremzede ziyaretleri…

Çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat dün bütün gün Ören’deydi. İlk olarak kurulan Mahalle Pazarında vatandaşlarla görüşmeye gelen Önder Tokat, pazar esnafına hayırlı işler dileyerek, pazara gelen vatandaşların taleplerini dinledi. Deprem bölgesinde gördüğü görüntüyü vatandaşlara aktaran Önder Tokat, bu tür felaketlerin bir daha yaşanmaması temennisinde bulundu.

Taziye ziyaretleri…

Pazar ziyaretini tamamladıktan sonra İskenderun’da ülkemizi etkisi altına alan depremde hayatını kaybeden Milaslı üniversite öğrencisi Aycan Çelikoğlu ile Ören’de hayatını kaybeden vatandaşlarımızın ailelerini ziyaret eden Lider Tokat, ailelere geçmiş olsun dileklerini iletti.

Depremzede ziyareti…

Son olarak, deprem bölgesinde evleri hasar gören ve Ören Mahallemize yerleşen depremzedeleri ziyaret eden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, her zaman yanlarında olduklarını ve ihtiyaçları için çalışmaya başladıklarını ifade etti.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

hemsinajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu