Haber

Beşiktaş Başkan Adayı Hasan Arat Kütahya’da Kongre Üyeleriyle Buluştu

Seçim faaliyetlerini sürdüren Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK) Lider adayı Hasan Arat, kongre üyeleriyle tanışmak ve projelerini tanıtmak üzere Kütahya’yı ziyaret etti. Bir otelde düzenlenen toplantıda Beşiktaşlı taraftarlar, Hasan Arat’ı coşkuyla karşıladı.

Gençlere her fırsatta önem verdiğini belirten Arat, “Bu ofise geldiğimizde gençlerimizin tamamı kongre üyesi olacak. Gençlere güzel bir fırsat sunacağız, onlar da otomatik olarak kongre üyesi olacaklar. 18 yaşına girer girmez. Çünkü onlar Beşiktaş’ın garantisidir.”

Hasan Arat, “Beşiktaş’ı kızdıracak işler yapmayacağız. Bir oyuncu gelir, imza atar, pas verir. Yönetim basındaki 3-5 arkadaşa sızdırılamaz.”

Kesinlikle yönetim kurulunda sporGeçmişi olan yöneticilerin olacağının altını çizen Arat, “Hiçbir yönetici ünlü olmak için akşam televizyonda açıklama yapamayacak.”

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin Ahmet Nur Çebi’ye ‘sallama’ yapmasına ilişkin konuşan Arat, “Beşiktaş Başkanı’na kimse parmak kaldıramaz. Benim pozisyonumda kimse bunu yapmaya cesaret edemez.”

Arat, Beşiktaş’ın büyük bir kulüp olduğunu, istediği oyuncuyu getireceğini, istediği teknik direktörle sözleşme imzalayacağını vurguladı.

Hasan Arat ayrıca Beşiktaş televizyonunun kurulacağının müjdesini verdi.

Beşiktaş Kulübü, 3 Aralık Pazar günü olağanüstü seçimli genel kurul yapma kararı aldığını duyurdu. – KÜTAHYA

haber-seydiler.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu