Haber

İsyan etti! Meral Akşener, Oğluyla İlgili İddialara Sert Sözlerle Cevap Verdi!

İstanbul Şile’de düzenlenen istişare toplantısında konuşan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, oğlunun hesaplarının kontrol edildiği iddiasına ilişkin konuştu. Akşener iddialara sert sözlerle yanıt verdi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İstanbul Şile’de düzenlenen istişare toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.

Akşener, oğlunun ve eşinin hesaplarının incelendiği tezine de değindi.

Partinin kasasında 132 milyon lira olması gerektiğini ancak eksi 16 milyon lira olduğunu öğrenen mali işlerden sorumlu eski Genel Başkan Yardımcısı Ümit Dikbayır, paranın nereye gittiğini araştırmaya başladı. Öte yandan milletvekili adaylarından büyük miktarda para toplandığı ancak bu paranın parti kasasına girmediği iddia edildi. Dikbayır, Meral Akşener’in hesaplarının incelenmesi için başvuruda bulundu.

Akşener, “Oğlumun ve eşinin hesaplarının gayri resmi olarak kontrol edildiği yönünde ihbarda bulunuldu. Bu doğru bir bilgi. Gayri resmi bir bilgi olduğu için kimin olduğunu söyleyemem ancak ilgili bankaya başvurduk. Artık resmi olmayan bilgi ortaya çıkacak” dedi. yetkili ya da o banka diyecek, ‘bulamadık’ diyecek. dedi.

“Benim ve ailemin belediyelerle hiçbir ilgisi yok.” Akşener, “Bunu kanıtlayamayan şerefsiz evladı namussuzdur. Kanıtlanırsa bu politikadan tamamen vazgeçeceğim.” İfadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu