Haber

İYİ Parti İzmit’te seçime hazırlanıyor

KOCAELİ (İGFA) – İYİ Parti İzmit İlçe Başkanlığınca hazırlanan seminerin 5 güne yayılarak tüm mahalle muhtarlarına verileceğini söyleyen Teşkilatlar Başkan Yardımcısı Günay Özdemir, İzmitli hemşerileri mahalle ve köylerdeki ev ve işyerlerinde ziyaret etti. , dertlerini dinliyor ve en içten duygularımızla kalplerine dokunmaya devam ediyoruz. yaptıklarını söyledi.

Kaymakam-yedek ayrımı yapmaksızın ilçe idare meclisinin tüm üyelerinin parti gönüllüleri olarak Kadın ve Gençlik Kolları olarak çalışma temposunu artırmaya kararlı olduğunu belirten Özdemir, “Bildiğiniz gibi ülkemiz de bu konuda çok kararlı. çok hayati bir seçim zemininde. Parti olarak çok önemsiyoruz. Buna paralel olarak Genel Liderimiz Sayın Meral Akşener’in memleketinde siyaset yapıyor olmamız da tarihi görev ve misyonumuzu artırmaktadır. gelişme ve genişleme yolunda adımlar atmaktadır. Çünkü partiler, aşırı örgütlerinin gücü oranında iddialı olabiliyorlar. Mahalle muhtarlarımızın ne kadar değerli bir görev üstlendiklerinin bilincindeyiz” dedi.

Özdemir, “Ülkemizin güçlendirilmiş bir parlamenter sisteme dönmesi gerektiğini ve ekonomi başta olmak üzere her alanda yaşanan tahribatı analiz ederek halkımıza teşkilatlarımızla birlikte anlatmaya devam edeceğiz.”

tut-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu