Haber

Kişisel Gelişim Uzmanı Seda Arpacı: Evrenin Bereketini Hayatınıza Çekin

Hayatınızı daha rahat hale getirmek, daha fazla bolluğa sahip olmak ister misiniz?

Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde Kişisel Gelişim ve Güçlendirme Eğitimleri veren Seda Arpacı, insanların bilmeden maddi ve manevi eksiklikten şikayet ettiklerini, bu nedenle kıtlığın gücünü kodladıklarını belirtti.

Seda Arpacı yaptığı açıklamada, “İnsanların çoğu maddi ve manevi yoksulluktan şikayetçi. Aşk yok, para yok, huzur yok, zaman yok… Kıtlık bilinciyle yaşadıklarının ne yazık ki farkında değiller.”

Evrendeki kaynakların sonsuz ve sınırsız olduğunu bilmeliyiz. Neden bolluk bilincine geçip hayatımızı kolaylaştırmıyoruz?”

KENDİ GÜCÜNÜZÜN FARKINDA

Dünyada hepimize yetecek kadar iyilik ve bolluk olduğunu belirten Arpacı, “Bolluğun bilincinde olmak, insanın hem maddi hem de manevi olarak kendini her zaman güvende hissetmesi demektir. ve para her zaman yanımızda.Neye odaklanırsak onu hayatımızda çoğaltırız.” . Arpacı, bolluk ve rahmet sıkıntısı çekiyorsak öncelikle baba ile olan menfaatlere kıymet verilmesi gerektiğini söyledi.

Olumsuz zihin kodlarınızı dönüştürmenize yardımcı olur. İthalat ve ihracat kararlılığınızı koruduğunuzdan emin olun. Satın alma gücüne geçiş yapmak para akışınızı hızlandıracaktır. Güçlü yönlerinize ve sahip olduklarınıza odaklanın. Cüzdanınızda yeterince para taşımak, kendinizi güvende hissetmenizi sağlar.

Para, mücevher ve arabalardan oluşan bir fantezi panosu hazırlayın. Çekim yasasını etkinleştirin. Neye odaklanırsak onu çoğaltırız hayatımızda. “Kendi gücünüzün farkına varın” dedi.

LAYIK GÖRÜLMEK

İstanbul Altınbaş Üniversitesi’nde düzenlenen Yılın En İyi Kişisel Geliştiricileri ödül töreninde ödüle layık görülen Seda Arpacı, “Dünya bizim için çok büyük bir nimet. Sonsuz keyiflere ulaşmanın anahtarı sevgi ve pozitif enerji. evrende.”

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

boztepeajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu