Haber

Maşukiye’ye Çok Amaçlı Tesis

Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman’ın talimatıyla Maşukiye Soğuksu Camii bahçesine çok maksatlı toplumsal tesis imaline başlandı.

Yaşlılara ve gençlere yönelik projeleriyle dikkat çeken Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman’ın talimatıyla Maşukiye Soğuksu Camii bahçesinde çok emelli toplumsal tesisin çalışmalarına başlandı.

İLK TUĞLA KOCAMAN’DAN

Maşukiye’de hemşehrileriyle bir ortaya gelen Lider Kocaman, tesisin birinci tuğlasını koyarak iyi olsun dileğinde bulundu. Maşukiye Soğuksu Camii bahçesinde yapılacak olan çok emelli toplumsal tesis 100 metre kare alanda kurulacak.

KÜRTÜREL KAYNAŞMA

60 metre karesi gençlere 40 metre karesi yaşlılara yönelik hizmet verecek. Çok gayeli tesis içerisinde gençlere yönelik çeşitli aktivitelerini yapacakları alanlar olurken, yaşlılara yönelik alanda şark köşesi, kütüphane, dinlenme alanları yer alacak.

İKİ KUŞAK BİR ARADA

Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman, “Maşukiye Soğuksu Camii’sinde yapımına başladığımız çok amaçlı sosyal tesisimizin ilk tuğlası koyduk. Hemşehrilerimize hayırlı olsun. Kısa sürede tesisin yapımını tamamlayarak hizmete sunacağız. Gençlerimiz ve yaşlılarımız bir arada olacaktır” açıklamasında bulundu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu