Haber

Mert Günok: “Enkazda kalanların bir an önce bulunmasını temenni ediyorum”

Beşiktaş kalecisi Mert Günok, Vodafone Park’ta bulunan sarsıntı yardım merkezine gelerek yardım çalışmalarına katıldı. Herkesin yardıma koştuğunu ifade eden Günok, “Vefat edenlere Allah’tan rahmet diliyorum. Enkazda kalanların bir an önce bulunmasını temenni ediyorum.”

Beşiktaş, deprem felaketinin ardından başlattığı yardım kampanyasıyla toplanan malzemeleri afet bölgelerine göndermeye devam ediyor. Bu çalışmalara tecrübeli siyah beyazlı kaleci Mert Günok da katıldı. Mert Günok, Vodafone Park’ta bulunan yardım merkezine gelerek çalışmalara destek verdi.

Burada basın mensuplarına açıklamalarda bulunan tecrübeli kaleci, “Söyleyecek fazla bir şey yok. Arkadaşlarımızla marketlerden alabildiğimiz ne varsa getirip buraya getirmeye çalıştık. Görebildiğim kadarıyla , bütün halk seferber oldu. Marketlerde birçok şeyin bittiğini gördük. Herkes yardıma koşuyor. “İmkanı olan, oradaki insanlar için ne alabiliyorsa, ne bulursa getirsin rica ediyorum. buraya ve diğer yardım yerlerine. Hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diliyorum. Enkaz altında kalanların bir an önce bulunmasını temenni ediyorum” dedi.

Deprem sonrası Gaziantep FK’da forma giyen Furkan Soyalp ile görüştüğünü kaydeden Günok, “Furkan Soyalp ile Gaziantep’te görüştüm. O olaydan sonra Antep’teki tesislerinin yıkılmak üzere olduğunu söyledi. Takım arkadaşları ve aileleri ile bir günlüğüne fitness salonuna gittiler.Onlar da çok oldular Hatta bana ‘İstanbul’dakiler buradaki durumdan haberdar mı’ diye sordular. dedi. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu