Haber

Park sporları sezonu açıldı

ESKİŞEHİR (İGFA) – Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin uzun yıllardır uyguladığı parklarda spor etkinlikleri, vatandaşların yoğun katılımıyla devam ediyor. Düzenli antrenmanlara katılım her geçen gün artarken, Eskişehirliler açık havada spor yapmanın keyfini çıkarıyor.

Her yaştan bireyin spor yapması amacıyla düzenlenen etkinlikler bu yıl 6 parkta hafta içi 4 gün düzenli olarak gerçekleştiriliyor.

Uzman spor antrenörleri eşliğinde saat 09.30’da başlayan parklarda spor aktiviteleri Pazartesi ve Çarşamba günleri Büyük Anıtpark (Şarhöyük), Kum Saha Parkı (Yenibağlar), Uluönder Göletli Parkı’nda, Salı ve Perşembe günleri Kardelen Spor’da yapılmaktadır. Park (Kiraz), Osmangazi Spor Sahası ve Kentpark. (Şeker) yapılır.

Vatandaşlar, açık hava parklarında spor yapma imkanı verdiği için Önder Yılmaz Büyükerşen’e teşekkür etti, Spor aktivitelerini kaçırmadan takip ederiz. Çocuklarımız bizimle geliyor. Hem spor yapıyoruz hem de sosyalleşiyoruz. Etkinliklere her yaştan sporsever katılıyor. Düzenli egzersizin büyük faydaları vardır. Üstelik yemyeşil parklarımızda açık havada özgürce spor yapmak ayrı bir güzellik. Başkanımız Yılmaz Büyükerşen’e ve bu vesileyle emeği geçen herkese teşekkür ederiz.‘ dediler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu