Haber

Volkan Demirel: Tanıdıklarımın yarısını Hatay’da kaybettim

futbol ailesi “Omuz omuza”Kampanyaya katılan ve deprem felaketinin ardından ilk kez konuşan Volkan Demirel, yaşadıklarını ve bundan sonra yapılması gerekenleri anlattı.

“En iyi dileklerimi buradan iletmek istiyorum”

Volkan Demirel şu açıklamaları yaptı:

“Öncelikle sıhhat diliyorum. Çünkü Hatay’da kaldığım süre boyunca 100 kişi tanısam neredeyse yarısını kaybetmiştim. Geride kalanların çoğu ya ailesini, eşini, geçmişini ya da geçmişini kaybetmişti. Onun için öncelikle meslektaşım Taner Savut ile buradayım.Oyuncumuz Christian Atsu’nun ailesine, işçimiz Suzan’a ve Onur abimize başsağlığı diliyorum.Keşke daha fazlasını yapabilseydik. Biz onları ayakta tutabildik.Bu nedenle ailelerinden de özür diliyorum.Bu depremde yaralanan ve enkaz altında kalan 4. takım.”

“Bence herkes elini vicdanına koyarak hareket etmeli”

Demirel açıklamalarını şöyle sonlandırdı:

“İhtiyaç duydukları her an yanlarında olmaya çalışacağım. Söylenecek fazla bir şey yok. Bu saatten sonra söz bir yana, yapılacaklar bir kenara bırakılacak. Eminim Türkiye her yerden yardım ve kucak almıştır. herkes bir şeyler yapmak istiyor ama yetmiyor maalesef yetmiyor oradaki sorunlar hala devam ediyor o yüzden rica ediyorum bu geceler bu birliktelik sadece futbol camiası için değil Türk bayrağı altındaki herkes için olsun. bu kampanyalara destek verin çünkü benim yaşadığım süre boyunca herkes sarsıldı o afet diyor ama bence afet öncesiydi yaşayanlar bilir ben yaşadığımı bilirim o yüzden herkes ona göre davransın diye düşünüyorum sadece bunu bilerek elini vicdanına koyuyor.”

akdagmadeniajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu