Haber

Xbox Game Pass’e dört yeni oyun ekleniyor: F1 22, Wo Long Fallen Dynasty ve daha fazlası

Geçtiğimiz günlerde Xbox Game Pass aboneliğine ekleneceği bildirilen Mount & Blade II: Bannerlord ve Atomic Heart’ın ardından 2023 Şubat sonu ve 2023 Mart başında Xbox Game Pass’e eklenecek yeni oyunlar ilan edildi.

XBOX GAME PASS’E EKLENECEK OYUNLAR

  • Birleştir ve Bıçakla – 28 Şubat 2023
  • Ruh Hacker 2- 28 Şubat 2023
  • F1 222 Mart 2023
  • Wo Long: Düşmüş Hanedan – 3 Mart 2023

Birleştir ve Bıçakla – (Bulut, konsol ve PC)

Bağımlılık yapan bir fantezi bulmaca oyununu ve dünyanın ilk bulmacalı otomatik savaşçı oyununda devasa bir otomatik savaşçıyı deneyimleyin! Birleştirme mekaniğini kullanarak kendi ekibinizle canavarlarla büyük ölçekli savaşlara katılın. Sadece beyniniz dünyayı kurtarabilir!

Ruh Hacker 2 – (Bulut, konsol ve PC)

Cyberpunk Japonya’nın altında gizlenen şık sihirdarlar ve karanlık tehlikelerle doğaüstü bir RPG’yi keşfedin. Soul Hackers 2’de yaklaşan kıyametin ardındaki gizemi çözmek için Ringo ve arkadaşlarına katılın.

F1 22 (Konsol ve PC)

PC Game Pass ve Ultimate üyeleri, 2 Mart’ta F1 22’nin EA Play ile Oynatma Listesi’ne katılmasıyla direksiyona geçebilir. Etraftaki en hızlı motor sporlarına katılın. 2022 dönemi arabalarında yerinizi alın, Miami Inter-Country Autodrome’da becerilerinizi test edin ve F1 Life’ın ışıltısını ve ihtişamını tadın.

Wo Long: Düşmüş Hanedan – (Bulut, konsol ve PC)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu