Ekonomi

Yenişehir Halk Kart Mart ayı tutarları hesaplara yatırılmıştır.

Mersin Yenişehir Belediyesi’nin dar gelirli ailelere maddi destek sağladığı Yenişehir Halk Kartı’nın mart ayı tutarları ihtiyaç sahibi vatandaşların hesaplarına yatırıldı. Yenişehir Halk Kart’tan bu ay 946 aile yararlandı.

Sosyal belediyecilik anlayışıyla faaliyetlerini sürdüren Mersin Yenişehir Belediyesi, Yenişehir Halk Kart ile dar gelirli vatandaşları desteklemeye devam ediyor. Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit’in göreve gelmesinin ardından hayata geçirdiği ve dar gelirli vatandaşların yararlandığı Yenişehir Halk Kartı Mart ayı tutarları hesaplara yatırıldı.

Yenişehir Belediyesi’nin ihtiyaç sahibi vatandaşların hayatını kolaylaştırmak ve aile bütçelerine katkı sağlamak amacıyla hayata geçirdiği Yenişehir Halk Kartı’ndan bu ay 946 aile faydalandı. Yenişehir Halk Kart uygulaması, hem dar gelirli vatandaşlar hem de yerel esnaf için can simidi niteliğinde. Yenişehir Halk Kart sahipleri, kartlarına her ay yatırılan 300 TL tutarındaki tutar ile indirimli alışveriş yapan yerel esnaftan alışveriş yapabilmektedir. Yenişehir Halk Kart ile yerel esnafa da bu şekilde destek olunuyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberbeyagac.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu