Haber

Yollardaki durum

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kesimlerinde yavaş gitmek, trafik işaret ve işaretlerini takip etmek gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre, TEM Otoyolu güney ulaşım yolu (Ankara istikametinde), Ispartakule gişeler ayrım kolunda köprü onarım çalışması yapılıyor. Bu nedenle 9 Ocak Pazartesi günü saat 06:00’a kadar ulaşım daralan şeritten sağlanacaktır.

İzmir-Çeşme Otoyolunun İzmir yönü, Zeytinler-Karaburun kavşakları, 3-5. kilometre sağ şerit trafiğe kapatılarak 2. ve 3. şeritlerden ulaşım sağlanıyor.

Ankara Çevre Otoyolu kavşağı-Ankara-Kırıkkale yolu 25-27. Ankara-Kırıkkale ve Kırıkkale-Ankara istikametlerindeki yapım çalışmaları nedeniyle şerit daralarak denetim altında 2’şer şeritten ulaşım devam ediyor.

Tarsus-Adana Otoyolu bağlantı yolunun 6-7 (Yenice Kavşağı konumu). “Çukurova Bölgesel Havalimanı Bağlantı Yolu Yapım İşi” nedeniyle ulaşım diğer ilişkiler şubelerinden sağlanmaktadır.

Alaca-Zile yolunun 5-12. Kilometresindeki imalat çalışması nedeniyle ulaşıma ayrılan yolun bir kısmından çift taraflı izin veriliyor.

Çorum-Ankara yolu İskilip-Osmancık kavşağında yapılan çalışmalar nedeniyle ulaşım denetimli olarak sağlanıyor.

Malatya-Sivas yolu 30-33. Kuruçay Köprüsü’ndeki çalışma nedeniyle ulaşım denetimli olarak yapılıyor.

Trabzon-Gümüşhane yolunun 28-31. Yolun kilometrelerinde üretim çalışması olması nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir kısmından çift yönlü olarak yapılıyor.

Kütahya-İnönü yolunun 42’nci kilometresindeki üst geçit onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım iki taraflı bölünmüş yolun bir kısmından devam ediyor.

Karabük-Kastamonu yolunun 9-11. Üretim çalışmaları nedeniyle gözetim altında nakliyeye izin verilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu