Haber

Türk Askerinin Cumhuriyetimizin 100. Yılını Gökyüzünde Kutladığı Anlar Bizi Neşelendirdi

Kalbi vatan sevgisiyle atan milyonlar olarak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın 100. yılını kutluyoruz. Kahraman Türk askeri, Türkiye genelinde coşkulu kutlamalara damgasını vurdu. Türk askerlerinin gökyüzünde gösteri uçuşu yapması bizi bir kez daha gururlandırdı.

Bu yıl, 29 Ekim 1923’te ilan edilen ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün en değerli armağanı olan cumhuriyetin 100. yıl dönümünü kutluyoruz.

Tüm Türkiye’nin ay yıldızlı bayraklarla süslendiği bu günlerde, ülkenin dört bir yanında coşkulu kutlamalar devam ediyor.

Herkese ve her şeye rağmen tüm kalbimizle kutladığımız Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılı kapsamında çeşitli etkinlikler düzenleniyor.

Kutlamalara Özel Kuvvetler Komutanlığımızın kahraman askerleri de katıldı. Askerlerimiz Cumhuriyetimizin 100. yılında gösteri uçuşlarıyla herkesi etkilemeyi başardı.

Bu yürek yakan anlar Milli Savunma Bakanlığı’nın resmi sosyal medya hesabında da paylaşıldı.

Paylaşımda şu ifadelere yer verildi: “Aziz milletimizin kalbinden doğan ve her türlü görevi korkusuzca ve profesyonelce yerine getiren Özel Kuvvetler Komutanlığımızın kahramanları, Cumhuriyetimizin 100’üncü yılını gökyüzüne kazıyan gösteri uçuşu gerçekleştirdi. “

12 askerimiz, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına gökyüzünde bir araya gelerek “100” sayısını oluşturarak damgasını vurdu.

İşte o anlar…

Paylaşılan nefes kesen görüntülerin ardından sosyal medya kullanıcıları da gurur duydu…

?

?

?

?

?

?

?

celtikciajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu